გადაიხადე გადასახადები საკომისიოს გარეშე | Pay.ge-ს და Mastercard-ის ერთობლივი აქცია დაიწყო
დღეიდან, ლიბერთის ციფრული გადახდების პლატფორმაზე www.pay.ge , ნებისმიერი ბანკის Mastercard ბარათით გადახდისას სასურველი გადასახადის დაფარვა საკომისიოს გარეშეა შესაძლებელი.
Pay.ge ლიბერთის ციფრული გადახდების არხია, რომელიც მომხმარებელს საშუალებას აძლევს კომუნალური, სახელმწიფო სერვისების და სხვა სახის გადასახადები მარტივად და სწრაფად გადაიხადოს:
ჩვენს მომხმარებელს ლიბერთის ციფრულ არხებში მუდმივად ვთავაზობთ მათზე მორგებულ საბანკო სერვისებს და სპეციალურ შეთავაზებებს. განახლებული Pay.ge ნებისმიერი ბანკის მომხმარებელს აძლევს ნებისმიერი გადასახადის მომენტალურად და მარტივად გადახდის საშუალებას. 1 მარტიდან კი Mastercard-ის მხარდაჭერით, ნებისმიერი ბანკის Mastercard ტიპის ბარათით აქციის ფარგლებში მომხმარებლები ნებისმიერი კომუნალურის ან სხვა გადასახადების გადახდას უფასოდ, საკომისიოს გარეშე შეძლებენ - დავით მესხიძე, ლიბერთის დისტანციური არხების ბიზნესის განვითარების ხელმძღვანელი.

Pay bills without commission | The joint promotion of Pay.ge and Mastercard has started
From today, on the digital payment platform of Liberty www.pay.ge, when paying with a Mastercard card of any bank, it is possible to pay the desired bill without tax commission.
Pay.ge is the digital payment channel of Liberty that allows customers to easily and quickly pay utility bills, government services, and other types of bills:
"We constantly offer our customers customized banking services and special offers in the digital channels of Liberty. The updated Pay.ge allows customers of any bank to pay any bill instantly and effortlessly. Within the campaign, from March 1, with the support of Mastercard, customers will be able to pay for any utilities or other bills for free, without any commission, with the Mastercard card of any bank.” – Davit Meskhidze, Head Of Remote Channels Business Development of Liberty.